Пн. - Суб. 9:00 - 18:00
Місто Рівне
  • Рівне
  • Тернопіль
  • Луцьк
  • Хмельницький
  • Інші міста
Викликати майстра
Фільтр
Виробники

Електричні котли

Порівняння товарів (0)


Електричний котел Bosch Tronic 5000 H

Електричний котел Bosch Tronic 5000 H

Електричний котел Bosch Tronic 5000 H Застосування Котли з вихідною потужністю від 2 до 18 кВт задов..

25173 грн Без ПДВ: 25173 грн

Електричний котел Bosch Tronic Heat 3000/3500

Електричний котел Bosch Tronic Heat 3000/3500

Електричний котел Bosch Tronic Heat 3000/3500 Tronic Heat 3000 є бездоганним вибором, якщо вам лише..

17208 грн Без ПДВ: 17208 грн

Електричний котел Protherm Скат

Електричний котел Protherm Скат

Електричний котел Protherm Скат Настінний опалювальний електричний котел Сучасний дизайн Простий т..

15346 грн Без ПДВ: 15346 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Електричний котел дуже схожий на газовий, але для нагріву води використовує електрику. Даний вид є особливо популярним варіантом для невеликих будинків, які не мають доступу до газу. Електричні котли часто встановлюються в новобудовах і квартирах, оскільки їх дешевше монтувати і обслуговувати. Електричні котли центрального опалення не мають газового клапана, вентилятора, перемикачів тиску повітря, провідників запалювання, електродів або пальників, які збільшують вартість техніки такого виду. Крім того, без газових викидів, вони розглядаються багатьма як більш екологічно чистий варіант. Електричний котел може замінити будь-який інший котел у невеликому будинку. Він легкий, невеликого розміру, компактний і, часто, абсолютно безшумний.

Види електричних котлів

Якщо ви шукаєте електричний котел, то можете зустріти наступні його типи:

Електричний котел з прямою дією: найпростіший тип котла, який може бути найдешевшим і найлегшим для установки. Цей котел схожий на газовий комбінований котел, тобто він використовує нагрівальний елемент для підігріву води на вимогу. Недоліком є те, що він не має можливості зберігання гарячої води.

Електричний котел з функцією зберігання: котел з можливістю зберігати тепло для використання пізніше. Він може бути більшим за розміром, ніж стандартні котли, і коштувати дорожче. Електричний котел для зберігання містить резервуар для гарячої води всередині установки або окремо. Це дає змогу нагрівати воду протягом ночі, зберігати її для використання на наступний день. Такий котел є більш габаритним, займе більше місця у вашому домі.

Електрокотел з комбінованим блоком основного зберігання: зберігає багато води і може нагрівати радіатори або надзвичайно швидко давати гарячу воду. Це великі агрегати і частіше зустрічаються в комерційних установах, оскільки вони чудово підходять для нагрівання великих обсягів води.

Електричні котли опалення стають все більш популярними з плином часу. Якщо ви розглядаєте електричну систему для вашого будинку, ознайомтеся з усіма плюсами та мінусами, щоб переконатися, що вона найкраще підходить для ваших потреб.

Переваги електричних котлів

Оскільки електричні котли не повинні спалювати паливо для виробництва тепла, вони не втрачають енергію через відпрацьовані гази або димоходи. У багатьох випадках це призводить до показників ефективності 99%, порівняно з 89 - 95% для більшості газових котлів. Прості, компактні і часто дешевші в установці.

Електричні котли використовують досить просту технологію в порівнянні з газовим котлом. З цієї причини вони, як правило, компактні і в багатьох випадках дешевші в установці, ніж інші типи котлів. Для даного виду котла не потрібно встановлювати детектори і сигналізатори викиду вуглекислого газу. Електричні котли, майже не створюють шуму. На відміну від газових котлів, які мають більше механіки, електричні не потребують щорічного обслуговування, щоб підтримувати їх функціонування.

Недоліки електричних котлів

Менше гарячої води: електричні котли нагрівають воду за запитом, вони, можливо, не найкращий вибір для великих будинків.

Відключення електроенергії: у випадку відключення електроенергії ви можете втратити доступ до опалення та гарячої води.

Електричний чи газовий котел? Як вибрати двоконтурний електричний котел? Ми знаємо відповіді на ці питання! Радо поділимось з Вами усією інформацією. Ми вміємо вибирати найкращі з найдостойніших!

Найкраще купити електричний котел через надійного постачальника або компанію.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про те, який тип електричного котла може бути найкращим для вас, будь ласка, звертайтесь у наш інтернет-магазин.

У нас можна купити електричні котли від провідних фірм світу. Електричні котли Bosch на ринку вже більше 40 років, щороку вдосконалюються і стають більш економними. Чеські електричні котли Protherm відомі своєю надійністю та довговічністю. Вони зарекомендували себе дійсно гідними уваги. Наші майстри нададуть усі необхідні інструкції та поради, щодо вибору, монтажу, обслуговування електричного котла для вашого помешкання.