Пн. - Суб. 9:00 - 18:00
Місто Рівне
 • Рівне
 • Тернопіль
 • Луцьк
 • Хмельницький
 • Інші міста
Викликати майстра
Фільтр
Виробники

Насоси

Порівняння товарів (0)


 Насос циркуляційний Vaillant

Насос циркуляційний Vaillant

     Циркуляційний насос підлогового газового котла Vaillant з бойлером 120 літрів за..

6251 грн Без ПДВ: 6251 грн

Мотор насоса UP-15/50 Viessmann

Мотор насоса UP-15/50 Viessmann

Призначений для настінних газових котлів Viessmann моделей Vitopend 100 WH1D. ..

6435 грн Без ПДВ: 6435 грн

Насос

Насос

Насос..

4959 грн Без ПДВ: 4959 грн

Насос

Насос

Насос..

3584 грн Без ПДВ: 3584 грн

Насос Viessmann Vitopend 100 WH1B

Насос Viessmann Vitopend 100 WH1B

     Насос для котла Viessmann є найважливішим елементом в конструкції котла. З його ..

6593 грн Без ПДВ: 6593 грн

Насос VP5

Насос VP5

Двоступеневий циркуляційний насос з ручним перемиканням ступеня обороту газового котла Vaillant має ..

4959 грн Без ПДВ: 4959 грн

Насос WH1D, Vitodens WB1B, WB1C

Насос WH1D, Vitodens WB1B, WB1C

Насос WH1D, Vitodens WB1B, WB1C..

6435 грн Без ПДВ: 6435 грн

Насос до котлів Протерм Pantera, Jaguar

Насос до котлів Протерм Pantera, Jaguar

Насос до котлів Протерм Protherm Pantera, Jaguar, Пантера конденс: 25KKV 25ККО 12КОО 25КОV 12..

6147 грн Без ПДВ: 6147 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Циркуляційні насоси для газових котлів

Одним з компонентів системи центрального опалення, на який більшість користувачів не звертають уваги, поки не припиниться робота котла, є насос опалення. Циркуляційний насос є пристроєм, який призначений для циркуляції рідин у широкому діапазоні, включаючи:

 • системи опалення
 • системи кондиціонування та охолодження
 • системи внутрішнього водопостачання
 • системи теплових насосів наземного джерела
 • системи сонячного опалення

Інша назва центрального опалювального насоса - нагрівальний циркулятор.

Тепло, яке виробляє система опалення, генерується з гарячої води котла, а потім потрапляє до радіаторів. Для того, щоб це працювало, свіжа гаряча вода повинна рухатися по системі, тому що, коли радіатори нагрівають приміщення, використовується тепло, і вода охолоджується. Ця охолоджена вода повинна бути повернута до котла для повторного нагрівання та циклічного запуску процесу. Пристрій, що відповідає за переміщення води через систему, є циркуляційним насосом для гарячого водопостачання. Без насоса в системі свіжа гаряча вода не потрапляла б в радіатори для обігріву приміщення. Це означає, що циркуляційний насос є невід'ємною частиною системи центрального опалення.

Типи циркуляційних насосів

Є кілька різних типів насосів опалення. Це двох, трьох швидкісний, або більш сучасний високоефективний енергозберігаючий циркуляційний насос, який автоматично регулює швидкість відповідно до попиту.

На традиційному котлі, економний циркуляційний насос може складатися з декількох компонентів. Цей насос буде мати підключення до електромережі будинку, оскільки потребує електроенергії для роботи. Він має клапан подачі води, або трубу, щоб вода могла надходити в насос, а також клапан виходу води. Для більш сучасних систем регулювання тиску насоса здійснюється електричним контуром і не регулюється користувачем. Цей елемент керування дозволяє прокачувати систему, якщо повітря потрапляє в насос, або регулювати тиск води, який виробляє насос.

Проблеми з циркуляційними насосами центрального опалення

Як правило, насос центрального опалення працює спокійно і правильно, без втручання користувача, за винятком профілактичної перевірки фахівцем. Проте, як і всі пристрої, що мають рухомі компоненти, з часом можуть виникати несправності. Якщо ваш котел працює і нагрівається, але гаряча вода не надходить у радіатори - циркуляційний насос не працює належним чином.

Чи працює циркуляційний насос?

Як дізнатися, чи працює насос опалення? Він має трохи вібрувати. Насос може бути теплими на дотик, але не дуже гарячим, оскільки це свідчить або про несправність, або про те, що він працює надто сильно. Якщо насос не вібрує, (і ви не отримуєте тепло від радіаторів), то це означає, що виникла проблема. Можливо відсутня електрична потужність, або застряг клапан, який зупинив подачу воду. Іноді іржа та бруд у системі центрального опалення також можуть призвести до неправильного функціонування насоса.

Наш інтернет-магазин detalikotliv.com.ua має в наявності циркуляційні насоси для котлів Viessmann, Protherm, Vaillant. У нас ви можете купити насоси малої потужності: 6 Вт, 12 Вт, 32 Вт.